Robert Gawliński Forum Strona Główna Robert Gawliński Forum
Archiwalne Forum Strony War & Love

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
To tylko forum archiwalne. Nowe forum znajduje się pod adresem forum.gawlinski.art.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Jari
25 Luty 2007, 16:58
Koncerty...Nie tylko Wilcze...
Autor Wiadomość
dhu lara 
Wild at heart

Wysłany: 1 Lipiec 2011, 22:34   

Coldplay na Open'erze. od dawna wyczekiwany :) pomimo niklego dostepu powietrza i takiej tez przestrzeni zyciowej, pomimo tego, ze ledwo widzialam telebim (chociaz stalam dosc blisko z przodu), nie mowiac juz o scenie, pomimo ze o malo co mnie nie zadeptali - bylo swietnie ;) moze jestem dziwna, ale mimo wszystko oplacalo sie jechac przez cala Polske tylko na 1,5h koncertu. mam nadzieje, ze wokalista dotrzyma slowa i przyjada za rok. a teraz licze, ze zalapie sie jeszcze na jakis wilczy ...

Avil 
Kłakowilczyca ;]

Wysłany: 4 Lipiec 2011, 11:13   

dhu lara napisał/a:
moze jestem dziwna, ale mimo wszystko oplacalo sie jechac przez cala Polske tylko na 1,5h koncertu.

Jak fajny koncert to zawsze się opłaca ;)
The Phantom of the opera is there- inside my mind..."

Anya 

Wysłany: 5 Lipiec 2011, 12:16   

To w takim razie wszyscy jesteśmy dziwni, bo jeździmy na koncerty Wilków po całej Polsce ;)

sic 

Wysłany: 5 Lipiec 2011, 12:42   

Nie wszyscy :P

Carmen: 

Wysłany: 31 Lipiec 2011, 16:25   

A ja dzisiaj wybywam na Video ;)

Dżon 
Spadomiś

Wysłany: 10 Sierpień 2011, 17:45   

Kto cię zmusił? Mam mu spuścić wpiernicz? Biedactwo... I będziesz musiała cały koncert wytrzymać? :smt056

Mack 
Plugawy odmieniec

Wysłany: 10 Sierpień 2011, 21:28   

Tak jesteście dziwni - jeździcie na koncerty pół polski po to by zobaczyć 1,5 h koncertu. :D :D :smt019
Przyznaję macie silniejszą wolę od samego Hala Jordana. Mi się nie chce 30 km do kina zajechać.
Ogólnie nie chce mi się jeździć po świecie, jestem typem samotnika i leniwca pospolitego. Więc jak Wilki zagrają na rzut kamieniem od mojej nory to może się wybiorę.

Podziwiam Was kochani za chęci, naprawdę. ;) Mi pozostaje kupowanie płyt.

Ja chyba by zacząć jeździć po świecie musiałbym kogoś poznać. Naprawdę wyjątkowego. :smt007 A że prędzej piekło zamarznie to już inna historia :smt004

http://img638.imageshack.us/img638/7492/trissw.jpg

TEN CO NIE JEŹDZI NA KONCERTY BO MU SIĘ NIE CHCE.

Ulam 
Ula

Wysłany: 10 Sierpień 2011, 21:38   

Mack, ale Wilki grają rzut beretem od Ciebie. Teraz byla Węgierska Górka, niedługo będą Czechowice. To naprawdę blisko.

Czarnusia 
Wiara w cieszę...

Wysłany: 11 Sierpień 2011, 00:26   

Mack by wolał pewnie pod swoimi oknami :P

Dżon 
Spadomiś

Wysłany: 11 Sierpień 2011, 10:29   

To ja coś szrajbnę też.

Po festiwalu Ryśkowym stwierdzam, że Cree to kicha. Niby coś tam potrafią, ale zupełnie bez energii. Brakuje dzikiego ducha rock'n'rolla, mimo że jarają się nim w co drugiej piosence. ;)

Za to TSA dało czadu jak zwykle. Piekarczyk tylko opierniczał raz po raz publikę za falę, że ktoś sobie coś może zrobić, ale muzycznie nic do zarzucenia.

Anka wyciągła mnie jeszcze dwa dni wcześniej na Pablopavo. Większego gówna nie słyszałem w życiu. Ni to elektronika, ni to hiphopolo, ni to raga, ni to nitoperz. Teksty silą się na ambitność, więc wychodzi pieprzenie koguta za pomocą dłuta - czyli o niczym i bez żadnej zawartości poezji.

Na brudstok wpadłem na chwilę (oczywiście był ch**wy tak jak mówiłem przed) i poszedłem sobie na Helloween. Bardziej dla sentymentu niż dla rzeczywistego jarania się tą kapelą, ale poszedłem. I pozytywnie się zaskoczyłem. Wprawdzie ten wokalista też ma głos jak rozgotowany budyń dyniowy (czyli dyniobudyń), ale na koncertach potrafi dać czadu, jak wszyscy generalnie. Fajny kontakt z publiką, fajnie w sumie zagrali, można było posłuchać tego, czym się człowiek za gówniarza jarał. Podobałosie.

Heaven Shall Burn też dało czadu :) Kawał dobrego, deathowego mięcha podany tak jak powinien - czyli na warczącej pile łańcuchowej, przeżynającej ci mózg na pół.

Za to Projekt Republika (teraz Czarna mnie zabije :*) jakoś mi nie podszedł. Chyba tylko Ciechowski potrafił stworzyć taki klimat jaki Republika miała - coś specyficznego. Niech se chłopaki grają jak chcą, ale ja bym się nie podjął śpiewania tych piosenek, bo wyjdzie takie cuś. NIby zrobione fajnie, ale zupełnie nie ten klimat, za którym się tęskni.

Mack 
Plugawy odmieniec

Wysłany: 11 Sierpień 2011, 14:41   

Ulam napisał/a:
niedługo będą Czechowice.

Faktycznie dawno na stronie nie byłem :D Przecież mam kumpla w Czechowicach. Jeżeli wiatr dobrze zawieje to zawitam na koncert.

Anya 

Wysłany: 14 Sierpień 2011, 21:31   

Dżon napisał/a:
Za to TSA dało czadu jak zwykle. Piekarczyk tylko opierniczał raz po raz publikę za falę, że ktoś sobie coś może zrobić, ale muzycznie nic do zarzucenia.

Serio opierniczał? O.o Nie pamiętam. Myślałam, że byłam mniej pijana...
Ale zgadzam się co do tego, że koncert super. I ogólnie polecam wszystkim festiwal Ryśka Riedla - bardzo fajna, rodzinna atmosfera.

Dżon napisał/a:

Anka wyciągła mnie jeszcze dwa dni wcześniej na Pablopavo. Większego gówna nie słyszałem w życiu. Ni to elektronika, ni to hiphopolo, ni to raga, ni to nitoperz. Teksty silą się na ambitność, więc wychodzi pieprzenie koguta za pomocą dłuta - czyli o niczym i bez żadnej zawartości poezji.

Po prostu nie lubisz tego typu muzyki i tyle. To pomieszanie reggae, hip hopu, funku i kilku jeszcze innych. Według mnie teksty bardzo w porządku, Pablopavo nie chce zostać drugim Świetlickim, nie sili się na ambitną poezję, ale jego teksty na pewno nie są grafomańskie. Ten koncert co prawda był najgorszym z jego 3, na których byłam, ale to wina problemów z nagłośnieniem i może trochę ilości ludzi i całego tego anturażu.

Czarnusia 
Wiara w cieszę...

Wysłany: 14 Sierpień 2011, 23:23   

Wróciłam właśnie z T.Love Alternative :) Generalnie koncert bardzo na plus, zagrali chyba z 25 numerów z genialną energią... i Muniek nawet cały koncert trzymał się na nogach :D

WormGirl 
METAL HEAD

Wysłany: 15 Sierpień 2011, 09:04   

Jeśli chodzi o Cree nie rozumiem fenomenu tego zespołu, tylko ze względu na głos brata byłego lidera Dżemu. :) Fajne piosenki, ale wolę posłuchać czegoś zagranicznego, amerykańskiego np. od wyboru do kontrastu. :) Mack, do Czechowic ruszaj w drogę po zwycięstwo, może pojadę, zależy jak mi się życie ułoży, ostanio coś nie halo, życie to nie gra komputerowa ale gra o każdy czysty oddech, niezabrudzony przez słowa złych ludzi. xD

wiśnia 

Wysłany: 15 Sierpień 2011, 12:00   

Sandra, w zespole Cree wokalistą nie jest brat Ryśka Riedla tylko SYN!!! Byłam na ich koncercie w moim mieście, byłam też na backstag`u, słyszałam Jego opowieści o Ojcu, więc proszę, tylko nie brat!

Dżon 
Spadomiś

Wysłany: 15 Sierpień 2011, 12:07   

Można się poniewiedzieć jak ktoś się nie interesuje ;)
Głos ma podobny, ale to wszystko, co można dobrego o nich powiedzieć ;)
Co do Ppo, nie powiedziałem, że jest grafomanem, tylk, że pisze bzdury o niczym. Gdzyby chociaz było trochę poetyczności w tym, to możnaby to znieść. ;)

Czarnusia 
Wiara w cieszę...

Wysłany: 15 Sierpień 2011, 12:25   

Dżon to ja się czegoś dokładnie nie wie to można spytać wujka google a potem napisać :]

Ulam 
Ula

Wysłany: 15 Sierpień 2011, 12:35   

Cree będzie jako gwiazda wieczoru u mnie na zlocie motocyklowym we wrześniu, zobaczymy co pokażą, bo jeszcze ich na żywo nie widziałam, ale w umowie jest, że będą grali dużo Dżemu, czyli jak na zlot - w sam raz :)

Mack 
Plugawy odmieniec

Wysłany: 15 Sierpień 2011, 20:55   

Cytat:
Mack, do Czechowic ruszaj w drogę po zwycięstwo,

A będziesz? :D

WormGirl 
METAL HEAD

Wysłany: 16 Sierpień 2011, 02:32   

nie wiem, może będę to zależy od pewnego czynnika wyższego :) jakby co napiszę wcześniej, mam 300 km. a chciałabym sobie pojechać do Czech po pifko :) no tak wiedziałam, że coś pomyliłam z tym Cree... bo rzadko zdarza się żeby syn dostał tak podobne geny po ojcu :)

Odpowiedz do tematu